Son Yazılar

<
Anasayfa / Hibrit Araç Modelleri / Apple / Apple Elektrikli Araç

Apple Elektrikli Araç

Apple Yine İnsanları Şaşırtıyor

Her yıl teknolojinin yeni bir ürününü insanlara sunan Apple tablet, bilgisayar ve cep telefonları konusunda aklın hayalin alamayacağı kadar çok fazla yol almaktadır. Şimdilerde ise Apple hibrit araç ile şaşırtmaya devam ediyor sevenlerini. Hayatımızı kolaylaştıran kullanışlı, ekonomik ve tasarım harikası pek çok ürününü yediden yetmişe tüm insanlar kullanmakta ve satın almaya da devam etmektedir.

Her geçen yıl çıkardığı yeni teknolojik ürünler ile bir sonra ki aşama da ne özellikler katılacak sorusunu da insanlar ister istemez düşünmeye başlamaktadır. Beklentileri karşılayıp daha da fazlasını üstlenmiş olan Apple günümüzde hayalini kurduğumuz pek çok şeyi cep telefonlarına sığdırarak hayatımızı renklendirmeye devam etmektedir. Bitmek bilmeyen isteklerin yapımı Apple markasına bırakılmaktadır.

Tablet, bilgisayar, cep telefonu derken şimdilerde Apple hibrit araç üretim işine girmektedir. 2020 yılında tamamlanıp satışa çıkarılacağı belirtilen hibrit araçların trafik seyrini nasıl değiştireceği tabi ki merak konusu olmaktadır. Elektrik ile çalışacak olan hibrit aracın sürücüsü olmayacağı da belirtilmektedir. Teknolojik ürünlerin ardından otomotiv sektöründe de başarısını göstermek isteyen Apple elektrikle çalışan arabaların olması gerektiği konusun da oldukça ısrarlı davranmaktadır. 200 kişilik bir ekibin çalışmalarını sürdüğünü ABD devi olağanüstü çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Apple Elektrikli araç
Apple Elektrikli araç

Gizli tutulan ve uzun süre paylaşılmayan bu elektrikli ve sürücüsüz araba fikri daha önce dile getirilmiş ve çalışmaların başladığı ve aracın minimal büyüklüğünde olacağı da iddia edilmişti. Elektrikli ve sürücüsüz olarak bilinen aracın adının da Titan olarak isimlendirildiği söylenmekteydi. Apple hibrit araç markasına karşı olan bu iddialar Silikon Vadisi’nin harekete geçmesine sebep olmaktadır. İlerleyen zamanlarda büyük bir rekabetin olacağı şimdiden anlaşılmaktadır.

Dev firmaların ve şirketlerin daha adı duyulur duyulmaz dikkatini çeken elektrikli ve sürücüsüz araç otomotiv sektöründe bir ilke imza atılacağı konusu konuşulurken Apple firmasının da karşısında büyük rakiplerin olacağı tahmin edilmektedir. Rakiplerin artması ve beklenen aracın üretiminin tamamlanıp satışına başlanmasının ardından daha iyi çalışmalara imza atılacağının da bir göstergesi olmaktadır. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak, hayatı kolaylaştırmak ve işleri hafifletmek için daha birçok çalışmanın şaşırtıcı haberlerin görüleceği bilinmektedir.

 

Hakkında Admin

Hybrid Teknoloji

Bir yorum

  1. Elektirikli araçlara Apple’ın el atması beni şaşırtmadı. Aslında Google ve Sony gibi teknoloji devlerinin elektirikli araçlara yöneleceğini düşünüyorum. Konuda elektirikli araba resmi ise gerçekten harika umarım en kısa zamanda yollarda görürüz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir