Son Yazılar

Sosyal Sorumluluk

Türkiye’de internet alanında elektrikli araçların ülkemizde yaygınlaşması ile birlikte ziyaretçilerine bilgilendirme amaçlı hizmet veren  HybridTeknoloji.com, 2015 Şubat ayında hizmet vermeye başlamıştır. Ziyaretçileri için sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket eden HybridTeknoloji.com etkin ve güncel olarak sosyal medya sitelerinde de ziyaretçilerden ve Hibrit araçlar ile ilgili gelen soruları da yanıtlamaktadır.  Vizyonumuz kapsamında aralıksız olarak sosyal medya hesaplarımız ve Web sitemiz üzerinden siz değerli ziyaretçilere ilginizi çekecek içerikler ile ve aklınızdaki soruları giderecek yazılarımız ile birlikte her daim yanınızda olacağız.

Kurulduğu günden bu yana sosyal medya hesaplarını ve Web sitesini bu doğrultuda geliştirmekte ve ziyaretçilerini bu yönde eğitmektedir. Firmalara Türkiye’de satılan elektrikli araçların tanıtımı ve kullanımı noktasında çeşitli ip uçları sunmakta ve ziyaretçilerdeki bilgi alma bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

Bizlerden ek olarak sunmamızı beklediğiniz özellikleri ve bilgileri iletişim sayfamızı kullanarak iletebilir ve aklınızdaki soruları danışabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir