Son Yazılar

<
Anasayfa / Yarışma / Hybrid Teknoloji Yarışması

Hybrid Teknoloji Yarışması

Merhaba Hybrid Teknoloji takipçileri. Sosyal medya hesabımızda bahsettiğimiz gibi, 1000 üyeye ulaşmamız ile birlikte üyeler arasında tarafsız şekilde yapacağımız çekilişimiz ile kazanan 2 üyeye araçlarında kullanabilecekleri bir hediye etmek istiyoruz.

Öncelikle çekiliş hakkında bilgi vermek istiyorum. Çekiliş internet üzerinden yapılacak olup buradan çekiliş sonucunu görebilecekler. Çekiliş sonucu 2 asil ve 4 yedek üyeden oluşacak. Asil üyeler 24 saat içerisinde iletişim kurmaması halinde hakları yedek üyeye geçecektir. Belirlenen hediyede kargo ücretleri tarafımıza ait olacaktır.

Ödüllü-Proje-Fikir-Yarışması-1024x512

Yarışmaya katılım şartları:

  1. Facebook sayfamızda en üste tutturulmuş yarışmayı duyuran görseli herkese açık şekilde (tarafımızdan görülebilmesi için) paylaşmanız.

  2. Konunun en altında belirtilen yarışma sorususuna konunun altından İsim Soyisim ve Mail adresiniz ile birlikte cevabınızı belirmeniz.

  3. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez.

  4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Sizden hediye ve kargo için herhangi bir bedel istenmez.

  5. Yarışma süresi belirlenen tarihten itibaren 7 gün süresi vardır.

6. Kazananlar Facebook hesabımızdan ve bu konunun altından duyurulacaktır.

  1. Kazanan adayların 24 saat içerisinde bizimle iletişim kurması gerekmektedir. İletişim için sitemizdeki iletişim formunu kullanabilirler.

  2. Yarışma katılım koşulları Türkiye sınırları dahilinde geçerlidir.

  3. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

Yarışma sorusu

BMW i3 modeli elektrik motoru ile ulaşabileceği maksimum hız kaç km/sa ‘dır? 

Soruya cevabı aşağıdaki formu doldurarak cevaplayınız. Size ulaşabilmemiz için eksiksiz girmenizi rica ederiz. Facebook profilinizde paylaşmayı unutmayın lütfen.

Son gün: 17 Nisan 2015 Salı saat: 19.00

bmw-i3

Hakkında Admin

Hybrid Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir