Son Yazılar

<
Anasayfa / Araç Bakımı / Ücretsiz Araç Muayene Randevusu

Ücretsiz Araç Muayene Randevusu

Aşağıda linkini paylaşacağımız Tuvturk sitesinden ücretsiz araç muayene randevusu adım adım yapacağınız işlemlerle size uygun bir zaman diliminde  araç muayene randevusu alabilirsiniz. Randevu almak için web sitesinde belirtilen yönergelere ve çeşitli yönlendirmelere uyarak ilerlemenizi tavsiye ederiz. Tuvturk sitesi üzerinden yapacağınız ücretsiz araç muayene randevusu için hiç bir bedel talep edilmemektedir. Çeşitli sitelerin randevu sistemi için sizden para talep etmesine müsade göstermeyiniz.

Web sayfasından alınan araç muayene randevusu tamamen ücretsizdir.

Alacağınız Genel Muayene randevusu ile aracınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü de yaptırabilirsiniz.

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü trafikte seyreden motorlu araçlardan kaynaklanan Egzoz Gazı Emisyonları’nın kontrolüne yönelik hazırlanan yönetmelik gereğince yapılmaktadır. Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü ücretsiz araç muayene randevusu alacağınız TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Araba muayenesinde araca ilişkin Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünün olmaması aracın muayeneden ağır kusurlu olarak kalmasına neden olmaktadır. Tüm sabit istasyonlarımızda aracınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü yaptırabilirsiniz.

“Tespit” randevuları için “Muayene Tekrarı” bölümünden randevu alabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 12 Mart 2012 tarihindeki genelgesine istinaden, trafik ve tescil belgeleri (ruhsat) bilgilerinde yapılacak değişimler için talep edilen Ek-1 formu ile meydana getirilen işlemlerin elektronik ortamda oluşturulması ile ilgili detaylar için Aracınızın muayenesi tamamlandıktan sonrasında , istasyonu terk etmeden aracınızın kilometresiyle muayene raporunda belirtilen kilometreyi karşılaştırınız ve herhangi bir uyumsuzluk durumunda istasyon amirine bilgi veriniz.

Mevcut randevunuzu güncellemek ya da iptal etmek istiyorsanız lütfen 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkez ile iletişime geçiniz. 

Hakkında Admin

Hybrid Teknoloji

2 Yorumlar

  1. Teknoloji ve internetin bir kolaylığı da bu oldu. Önceden neydi saatlerce güneşte sıcağın altında veya kışın yağış altında saatlerce sıra bekleniyordu..

    • Burak ALTIPARMAK

      Verimli kullanıldığında teknoloji insan hayatını kolaylaştırmak için. Size katılıyorum. Artk internet üzerinden ücretsiz olarak araç muayene randevusu alınabiliyor. İyice yaygınlaşmasını diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir